19/2021. számú Irányító Testületi körlevél

az általános maszkviselés szabályairól,
valamint az 539/2021. (IX. 21.)  Korm. rendelet szerinti megvalósuló antigén gyorsteszt szűrésben részt vevő hallgatók kirendeléséről, illetve a Széchenyi István Egyetem és a Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház együttműködésében önkéntes hallgatók alkalmazásáról szóló

16/2021. számú Irányító Testületi körlevél módosításáról

A 16/2021. számú Irányító Testületi körlevél 4. pontja tartalmazza az önkéntes és kirendelt hallgatókra vonatkozó tanulmányi és vizsgaszabályokat

Jelen körlevéllel a 16/2021. számú körlevél 4. pont 4. bekezdése az alábbiak szerint módosul:

Az Egészség és Sporttudományi Kar, Egészségtudományi Tanszék Ápolás és betegellátás alapszak, ápoló szakirány nappali tagozatán, valamint szülésznő szakirány nappali tagozatán, az Egészségügyi gondozás és prevenció alapszak védőnő szakirány nappali tagozatán, a kirendelt és az önkéntes munkavégzésben résztvevő hallgatók számára az Egyetem on-line vizsgalehetőséget biztosít.

Az Ápolás és betegellátás alapszak, ápoló szakirány, levelező tagozatos hallgatói, akik folyamatos alkalmazásban állnak az egészségügyi ellátó rendszerben, az Egyetem az on-line vizsga lehetőségét biztosítja.

A 16/2021. számú körlevél módosítással nem érintett részei változatlan tartalommal érvényesek.

Győr, 2021.12.09.

Jelen módosítás az aláírás napján lép hatályba.

Dr. Baranyi Péter Zoltán

Dr. Filep Bálint