AKMK-VTÖT- laboráns munkakör betöltésére

A bejegyzés érvényessége lejárt!

Széchenyi István Egyetem

Albert Kázmér Mosonmagyaróvári Kar
Vízgazdálkodási és Természeti Ökoszisztémák Tanszék

pályázatot hirdet

LABORÁNS

munkakör betöltésére

(13. sz. pályázat)

Munkaviszony időtartama:

Határozott idejű 2024.04.02-2025.03.31 –ig

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Vár tér 2

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Labor- vagy műhely-infrastruktúra üzemeltetése, gondozása, menedzsmentje, a labort használó egyetemi és külső partnerek kiszolgálása, eszközök és berendezések működtetése
Munkaköri feladatainak részeletes leírását a HR kézikönyv 5.5.3. pontja tartalmazza

Előkészíti a hallgatói laboratóriumi és egyéb vizsgálatokhoz szükséges vegyszereket, anyagokat, eszközöket. Meggyőződik a munkavédelmi eszközök meglétéről és használhatóságáról. Mintákat vesz vagy átveszi a vizsgálandó mintákat. Dokumentációs feladatokat elvégzi. Gondoskodik a laboratórium általános rendjéről. Közreműködik a laboratóriumi eszközök, berendezések rá vonatkozó karbantartási feladatok elvégzésében. Leltárt vezet a laboratóriumban található vegyszerekről, anyagokról, eszközökről.  Betartja a környezetvédelmi előírásokat, és szabványokat! Képes: szabványvizsgálatokat végezni, preparatív laboratóriumi munkát végezni, elvégezni a szilárd anyagok, folyadékok és a gázok mennyiségi és minőségi elemzésével kapcsolatos előkészítő munkákat.

Pályázati feltételek:

• Legalább középiskolai végzettséget igénylő szakképesítéssel, vagy felsőfokú végzettségi szintet nem tanúsító felsőfokú szakképesítést igazoló bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• Laboratóriumi munkatapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• Motivációs levél
  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Az iskolai végzettséget, szakképzettséget, stb. tanúsító okiratok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2024. április 2. napjától tölthető be.

A pályázati adatbázisban szereplő azonosítószám: 13/2024

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a hr@sze.hu e-mail címen keresztül.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a https://uni.sze.hu honlapon szerezhet.